Řada humidorů Gerber splňuje požadavky těch nejnáročnějších

Number ONE 

Řada Number One je vlajkovou lodí značky Gerber

Jak 

Jak už sám název tohoto humidoru napovídá jedná se o top humidor a to nejen co se týká produkce značky Gerber, ale i na celosvětovém trhu humidorů na doutníky. 

Možností jak si nechat tento humidor vyrobit je mnoho  a proto je dobré tyto možnosti s námi vždy probrat. 

Nejedná se tedy o klasický prodej humidorů, ale každý humidor je vždy originálním designovým kouskem.

 
 

CIGAR ART

Tento humidor je kombinace uměleckého zpracování a funkčnosti. Díky zvlhčovači od Gerberu je humidor plně funkční a splňuje ty nejstriktnější podmínky pro archivaci doutníků. 

Interiér je vytvořen ze španělského cedru. Jak každý milovník dobrých doutníků jistě ví každý doutník má různé rozměry a proto používáme systém skladování C - Flex, který je vysoce variabilní a umožňuje skladovat jakékoli doutníky odděleně. Zároveň je zajištěna cirkulace vzduchu v celém humidoru.

ASCESION

Humidor s WOW efektem

Tento humidor je vyjímečný hydraulickým systémem. Díky tomuto systému se zvedne celé skleněné víko a poté je možné vzít celou dřevěnou desku pod doutníky. Pomocí toho můžete doutníky odnést a nabídnout své návštěvě. 

K malé variantě přibyl ještě jeden větší bratr. 

 

Monolith

Nábytek z jednoho kusu dřeva

Monolith získal svůj název díky tomu, že je vyroben z jednoho kusu dřeva. Monolith se snadno stane dominantou nejednoho obývacího pokoje. Jeho minimalistické tvary působí navíc uklidňujícím dojmem. Možností jak si Monolith vytvořit pro svůj domov je opravdu mnoho.

Monolith v sobě skrývá dva prostory - jeden vrchní prosklený a jeden spodní. Vrchní šuplík je možné vyvjmout a podávat doutníky. Celá vnitřní část je vyrobena ze španělského cedru.

Je možné dodat také osvětlení do horní části, aby se vrchní výstavka zvýraznila.

 
 

CUBE

Menší humidor s výstavkou

Krásná přenosná truhla Cube s pokladem pro vaše doutníky. Jedná se o všestranný kus nábytku, který lze rozšířit přidáním elegantního odděleného zvlhčovače pod něj. Základní jednotka má stejný tvar jako krychle, takže se zdá, že jde o jeden pevný kus, i když se jedná o dva samostatné moduly.

Kromě toho může být vnější povrch základny také navržen tak, aby se shodoval s kostkou, takže představuje jeden elegantní kus s jednotným designem. Je také možné zvolit základnu s nápadně odlišným vzhledem: buď matný povrch nebo barevně lakovaný humidor Cube je postaven na kráse čirého optiwhite skla.

 

Vítáme individuální přání a nápady našich zákazníků.